O firmie

Firma AVANTI istnieje na rynku Polskim od 5 lat. Specjalizujemy się głównie w diagnostyce, regeneracji oraz wymianie przekładni kierowniczych. Wykwalifikowana kadra mechaników gwarantuje wysoki standard obsługi Klienta i fachowe usługi doradcze. Nasz zakład dysponuje nowoczesnymi stanowiskami pracy umożliwiającymi kompleksowe naprawy maglownic do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Oferujemy usługi profesjonalne, rzetelne i sprawdzone, dlatego też nieustannie poszerzamy grono zadowolonych klientów. Dzięki dobrze zorganizowanej logistyce oraz konkurencyjnym cenom naszej oferty korzystają klienci z całego kraju. Naprawa maglownicy jest możliwa nawet w 24 h! Szybka realizacja zamówień i wysoka jakość oferowanych produktów to nasze atuty!

Wszelkie powierzone naprawy wykonywane są wyłącznie przez bardzo dobrze przygotowanych specjalistów. Jesteśmy pewni wysokiej jakości oferowanych przez nas usług, dlatego na wszystkie zregenerowane maglownice udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

Każdą zregenerowaną przekłądnię kierowniczą badamy na specjalistycznym stanowisku diagnostycznym o wysokim ciśnieniu, w sposób odzwierciedlający rzeczywiste warunki pracy w samochodzie. Dzęki temu nasz Klient otrzymuje produkt w 100% sprawny oraz gotowy do montażu.

 

Wszelkich informacji udzielą Państwu nasi pracownicy pod nr telefonu: 500-585-449

Powrót